Vizitky

    Vizitky vyráběné naší firmou, kde se snažíme zákazníkovi pomoct vyjádřit poslání firmy kterou zastupuje, resp. sama sebe. Na výrobu vizitky klademe nemalý důraz. Důležité pro nás je, aby zákazník odcházel s vlastní vizitkou, kterou bude rád rozdávat a nebude se za ni stydět - naopak, bude na ni hrdý.

    Pro výrobu vizitek používáme kvalitní křídové nebo hlazené papíry v gramáži od 160-250g. Samozřejmě, že pro zákazníky s vyššími nároky máme na skladě dostatek luxusních výpravných grafických kartonů, které mohou zaujmout ať již svou barvou, strukturou nebo leskem. Provedení vizitek může být ať již jednostranné, tak i oboustranné s jednostrannou laminací i bez.

    Tisk na vizitky je prováděn na vlastních digitálních tiskových strojích. V dnešní době jsou preferovány především vizitky barevné, ale ani jednobarevné vizitky nejsou výjimkou.

    Nemusíte se bát, že u nás musíte objednat ticíce či stovky vizitek, prakticky se dá říct, že Vám umíme vyrobit třeba i 10 kusů. Je u nás samozřejmé, že cena vizitky klesá s objednaným počtem. Cena vizitky je konečná a připlácí se pouze varianty (např. různá jména či varianty).

 

Cena návrhu je od 250kč / 1h / dle složitosti bez DPH.